Hizmetler Sektörü

Türkiye'nin hizmetler sektörü dizini
 
 

Ana Sayfa > Hukuk Büroları > Köksal & Genç Avukatlık Bürosu Hakkında

Köksal & Genç Avukatlık Bürosu Hakkında

Köksal & Genç Avukatlık Bürosu  www.koksal-genc.av.tr

Telefon 1 : 3124415200
Adres : Ankara (bu bölgedeki diğer hukuk büroları kayıtları)

Cinnah Caddesi, Pilot Sokak, No:15/4 06550, Çankaya / Ankara
Köksal & Genç Avukatlık Bürosu, 2005 yılı Eylül ayında Av. Mehmet Ali Köksal ve Av. Emrah Genç tarafından Ankara'da kuruldu. 2007 yılı içerisinde Av. Ayşegül Köksal ve Av. Gökçe Çobansoy büroya katıldı. Büromuzda bugün değişik alanlarda uzmanlaşmış dört avukat ve bir stajyer görev yapmaktadır.

Köksal & Genç Avukatlık Bürosu hukuk sektöründe müvekkil odaklı çözümler üreten öncü avukatlık büroları arasında yeralarak hizmet vermeyi misyon olarak benimsemiştir.

Köksal & Genç Avukatlık Bürosu uzman kadrosu ve deneyimi ile müvekkil sorunlarına çözüm geliştirmekle birlikte, iletişim ağındaki danışman kadrosu aracılığıyla çok daha güçlü çözümler sunabilmektedir.

Köksal & Genç Avukatlık Bürosu şirketlere ve kişilere avukatlık hizmetinin yanın sıra bir çok şirkete sürekli danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Ayrıca bilişim hukuku, fikri haklar, marka-patent gibi teknoloji odaklı alanlarda danışmanlık ve eğitim hizmetleri de Köksal - Genç Avukatlık Bürosu'nun verdiği hizmetler arasındadır.

Köksal & Genç Avukatlık Bürosu'nun deneyimli kadrosu, ticaret hukuku, borçlar hukuku, gayrimenkul hukuku, medeni hukuk, idare hukuku, icra ve iflas hukuku, marka ve patent, bilişim hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve benzeri alanlarda sorunları etkin şekilde çözme becerisine sahiptir.

Kullandığı teknoloji odaklı bilişim teknolojisi sayesinde, 7 gün 24 saat sizin ve şirketinizin dosyalarınız hakkında bilgi alma olanağını sağlayan Köksal & Genç Avukatlık Bürosu, bu alandaki kalite standartlarını belirleyen bir avukatlık bürosudur.
www.koksal-genc.av.tr - Hukuk Büroları


İlgili Reklamlarİlginizi Çekebilecek Kelimeler

hisse senedi ne demek
franchising veren marka
nakliye formülleri


Hizmetler Sektörü Hakkında  -  İletişim  -  Yasal Uyarılar  -  Son Kaydolanlar  -  Dizine Kaydolun

© 2007-2008 hizmetlersektoru.com,  3.0.001